فهرست محصولات این تولید کننده AT&T

انلاک گوشی های ای تی اند تی

ای‌ تی‌ اند تی(American Telephone & Telegraph) که از سال 2005 با این نام شناخته می شود، بزرگ‌ترین شرکت مخابرات تلفن ثابت، سرویس‌دهنده اینترنت پهن‌باند، اشتراک تلویزیون‌های اینترنتی و دومین اپراتور تلفن همراه آمریکا و بزرگترین اپراتور تلفن همراه جهان می‌باشد که در سال 1885 توسط الکساندر گراهام بل، مخترع تلفن، بنیان گذاری شد.این شرکت، در سال ۲۰۱4 به عنوان بیست و سومین شرکت بزرگ جهان بر پایه میزان درآمد،دارایی و سهم بازار و هفدهمین شرکت بزرگ غیر نفتی جهان انتخاب شد.


AT&T همچنین پنجمین شرکت بزرگ غیر نفتی در ایالات متحده، پس از اپل، وال مارت، جنرال الکتریک و بنک آو می‌باشد. این شرکت به عنوان سومین شرکت بزرگ تگزاس، پس از اکسون موبیل و کونوکو فیلیپس و نیز بزرگترین شرکت دالاس شناخته می‌شود.


شرکت AT&T ، یکی از هفت شرکت عامل منطقه‌ای بل بود، که با نام "شرکت بل جنوب غربی"، شناخته می‌شد و در سال ۱۹۸۳ در پی تضعیف شرکت بل، به شرکت تلفن و تلگراف آمریکا (تاسیس ۱۸۸۵ و بعدها با نام ای‌تی اند تی کورپ) پیوست، ولی در سال ۱۹۹۵ پس از طرح دعوی در دادگاه ایالات متحده، شرکت بل جنوب غربی، به یک شرکت مستقل تبدیل شد و نام آن نیز، به "شرکت ارتباطات اس‌بی‌سی"، تغییر پیدا کرد.


در سال ۲۰۰۵ شرکت ارتباطات SBC ، موفق شد، مالک پیشین خود، یعنی شرکت AT&T  کورپ را خریداری نماید. سپس دو شرکت با هم ادغام شده و نام شرکت جدید، "AT&T" برای آن انتخاب شد، همچنین شرکت جدید، از برند و نماد سهام شرکت AT&T کورپ استفاده کرد.


در حال حاضر،AT&T، توسعه یافته و از مجموع ۲۲ شرکت عامل بل، ده شرکت را در اختیار دارد، همچنین مالک شرکت تلفن جنوب نیوانگلند نیز می‌باشد.


بخش عمده این شرکت، در زمینه ارتباطات راه‌دور، فعالیت می‌نماید و به‌عنوان بزرگترین شرکت مخابراتی و نیز استانداردی برای شرکت‌های مخابراتی تبدیل شده است. مرکز این شرکت، در شهر دالاس واقع در ایالت تگزاس مستقر می‌باشد.ساختمان مرکزی ای تی اند تی در دالاس، تگزاس

بیشتر
نمایش 1 - 6 از 6 آیتم
نمایش 1 - 6 از 6 آیتم