فهرست محصولات این تولید کننده Vodafone

انلاک گوشی های ایفون اپراتور ودافون انگلستان

در ماه سپتامبر سال ۲۰۰۰ وودافون با ادغام شرکت تجهیزات بیسیم خود در ایالات متحده آمریکا با شرکت بل آتلانتیک متعلق به ورایزون وایرلس موافقت کرد، که این قرارداد در ۴ آوریل ۲۰۰۰ منعقد گردید.


نام این شرکت در ۲۸ ژوئیه ۲۰۰۰ مجدداً به گروه وودافون بازگشت و در آوریل سال بعد، اولین ارتباط نسل سوم ارتباطی این شرکت در شبکه نسل سوم تلفن همراه وودافون در انگلستان برقرار گردید.


گسترش این شرکت در سال ۲۰۰۱ نیز با ورود به ایرلند و خریداری شرکت ایرسل و تغییر نام آن به «وودافون ایرلند» ادامه یافت و همچنین اولین معرفی کننده تلفن‌های همراه دوربین‌دار درژاپن، یعنی جی-فون که سومین اپراتور بزرگ این کشور بود را، از آن خود کرد.


در ۱۷ دسامبر ۲۰۰۱ وودافون ضمن قرارداد با تی‌دی‌سی شبکه موبایل دانمارک، به معرفی مفهوم «شبکه‌های مشترک» پرداخت. این مفهوم جدید شامل معرفی سرویس‌های بین‌المللی وودافون به بازار محلی، بدون نیاز به سرمایه‌گذاری توسط این شرکت بود. این روش به وودافون کمک می‌کرد تا در کشورهایی که هنوز وارد نشده نیز به توسعه نام و خدمات شرکت خود بپردازد.


در سال‌های اخیر نیز این شرکت به گسترش فعالیت‌های خود در کشورهایی از جمله: اسپانیا،صربستان، جمهوری مقدونیه، جزایر فارو، روسیه، ارمنستان، ترکمنستان، اوکراین، ازبکستان،لوکزامبورگ، غنا، لیبی، امارات متحده عربی، قطر، ترکیه و بلژیک پرداخته است و همکاری خود با ورایزون آمریکا را نیز مستحکم تر کرده است.


شرکت وودافون اکنون حدود ۸۶ هزار کارمند در سراسر جهان داشته و در سال ۲۰۱۲ میلادی با داشتن درآمدی بالغ بر ۴۶ میلیارد پوند، بیش از ۶ میلیارد پوند سود به دست آورده است.

بیشتر
نمایش 1 - 2 از 2 آیتم
نمایش 1 - 2 از 2 آیتم