1- ممکن است پرداخت اینترنتی ناموفق باشد، ولی مبلغ از حساب من کم شده باشد؟

گاهی ممکن است در هنگام پرداخت شبکه بانکی قطع شود و پرداخت ناموفق انجام شود. اما در این مواقع جای نگرانی وجود ندارد. در این حالت معمولاً پول شما در حساب‏‌های میانی بانک است و خود بانک مغایرت‏‌ها را رفع کرده و مبلغ را به صورت خودکار به حساب شما برگشت می‌‏دهد. اگر تا 72 ساعت پول به حسابتان برگشت نخورد، آنگاه با بانک عامل پرداخت اینترنتی تماس بگیرید تا مغایرت برطرف شود.

2 - آیا در تمام ساعات شبانه روز می‌توانم سفارش خود را ثبت کنم؟

شما در 24 ساعت شبانه روز و 7 روز هفته می‌‏توانید سفارش خود را ثبت کنید

3 -  می‏‌توانم سفارشم را تلفنی ثبت کنم .

فقط جهت هماهنگی تماس بگیرید  به منظور تسریع فرایند پردازش و نیز کاهش امکان بروز خطا در ثبت سفارش، مشتریان محترم ‏باید سفارش خود را اینترنتی ثبت کنند.

4 - می‏‌توانم به صورت حضوری سرویسهای موجود در سایت را خرید کنم ؟

از آنجا که موبایل انلاک  یک فروشگاه اینترنتی است  و از انجایی که کلیه امور بر روی بستر اینتر نت انجام میشود خرید حضوری سرویس  در محل موبایل انلاک  امکان‌پذیر نیست. فقط در مواقع ضروری با تشکر .

5 - IMEI چیست ؟

IMEI در واقع بر‌گرفته از عبارت "International Mobile Equipment Identity" یا «شناسه بین المللی تجهیزات موبایل» است. هرگاه گوشی می‌خرید احتمالاً بر روی جعبه یا حتی رسید خرید دیده‌اید که این کد نوشته شده‌ است.
هدف استفاده از IMEI، برای شناسایی تلفن‌های همراه و همچنین مسدود کردن آن‌ها از طریق شبکه و انلاک انها است. اگر خدای نکرده گوشی‌تان گم شد، می‌توانید با دادن این کد به اپراتور، گوشی‌تان را مسدود کنید تا احیاناً از آن سوء استفاده نشود. پلیس هم معمولاً گوشی‌های دزدیده شده را با IMEI آن‌ها طبقه‌بندی و ردیابی می‌کند. 

6 - چگونه IMEI گوشی‌ام را پیدا کنم؟
در تمامی مدل‌های تلفن همراه با شماره‌گیری #06#*  کد IMEI را خواهید دید. این روش برای تمامی گوشی‌ها می‌توانید مورد استفاده قرار گیرد .

7 - Clean IMEI  کلین ای ام ای ای چیست ؟

زمانی که مشتری از اپراتور های خارج از کشور ایران گوشی لاک شده خریداری میکند اپراتور تحت شرایط و ضوابط خواصی گوشی را به خریدار ارائه  تحویل میدهد بنا بر این اگر خریدار بعد از خرید و فعال سازی گوشی یکی از این ضوابط را رعایت نکند و اپراتور متوجه این تغیرات شود گوشی از حالت کلین (Clean) خارج شده و گوشی به عنوان بلکلیست شناخته می شود  در این مواقع گوشی با هزینه بیشتر از معمول انلاک میشود .

8 - چگونگی به دست آوردن imei گوشی های ایفن
1) در صورتی که گوشی اکتیو می باشد با شماره گیری #06#*   imei   ظاهر میشود
2) در صورتی که گوشی اکتیو نمیباشد به این شکل عمل کنید در حالت روشن یک بار دکمه پاور فشار بدین و بعد از 1 ثانیه دوباره دکمه پاور فشار بدین ولی اسلاید لاک اسکرین نکشید پایین  صفحه یه i درون دایره هست با لمس I درون دایره  imei ظاهر میشود .

9 - چک شرايط قبل از انلاک گوشی های  ایفن

3- قبل از خرید سرویس انلاک از صحت IMEI ارسالی برای ما اطمینان حاصل نمایید ترجیحاً از منو گوشی در صورتی که IMEI ارسالی مغایر با IMEI گوشی شما باشد وجه واریز شده برگشت نخواهد شد.

4 - قبل از اقدام به انلاک در صورتی که دست رسی به منو اصلی گوشی ندارید با بدست اوردن imei گوشی از  خاموش بودن گزینه Find My iphone اطمینان داشته باشید زیرا در صورتی که Find My iphone گوشی روشن باشد و اقدام به انلاک کنید گوشی انلاک شده ولی در مرحله فعال شدن بعد از انلاک Apple id درخواست کرده و فعال نمی شود می توانید از سایت رسمی این سرویس که در انتهای سایت معرفی شده است به صورت مجانی چک نمایید.

5 - قبل از اقدام به انلاک در صورتی که دست رسی به منو اصلی گوشی دارید از منو setting icloud از مالکیت Apple id وارد شده در منو icloud اطمینان داشته باشید.

6 - در صورتی که بعد از انلاک گوشی شما به دلیل  نداشتن Apple Id و یا پسورد Apple id فعال نشود وجه واریز شده برگشت نخواهد شد.

10 - انلاک گوشی های سامسونگ 

1 - انلاک غیر رسمی . مراجعه بازار موبایل و انلاک غیر رسمی به وسیله روت و باکسهای نرم افزاری (قیمت پایین از مزایای این سرویس میباشد )

2 - انلاک رسمی . در صورتی که گوشی با سیم کارت ایران از شما کد انلاک خواست  ( ulock pin ) با انتخاب سرویس انلاک گوشی های سامسونگ و در یافت کد انلاک میتوانید گوشی خود را بدون مراجعه حضوری به صورت رسمی انلاک نمایید 

11 - انلاک گوشی های هواویی و اچ تی سی و الکاتل و موتورولا

1 - انلاک رسمی و غیر حضوری در صورتی که گوشی با سیم کارت ایران از شما کد انلاک خواست (unlock pin ) با انتخاب سرویس انلاک گوشی های هواوی و اچ تی سی و الکاتل و موتورولا و در یافت کد انلاک میتوانید گوشی خود را  انلاک نمایید (تمامی گوشی های هاوایی قابلیت انلاک را بدون محدودیت دارند )

12 - انلاک گوشی های سونی

1 - در صورتی که گوشی شما شرایط انلاک را داشت سرویس انلاک گوشی های سونی را خریداری کرده تا سایت کد انلاک گوشی شما را به صورت خودکار برای شما ارسال کند .

2 - قبل از خرید این سرویس با توجه به این دستورات و عکس گوشی خود را چک کنید   عکس کلیک کنید 

13 - انلاک گوشی های بلک بری 

1 - انلاک رسمی و غیر حضوری در صورتی که گوشی با سیم کارت ایران از شما کد انلاک خواست (unlock pin ) با انتخاب سرویس انلاک گوشی های بلک بری و در یافت کد انلاک میتوانید گوشی خود را  انلاک نمایید.